Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/66273/virtual/www/index.php on line 3

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/66273/virtual/www/index.php on line 3

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/66273/virtual/www/index.php:3) in /data/web/virtuals/66273/virtual/www/index.php on line 3
Galerie - Kateřina Konečná | Kateřina Konečná

Galerie

 

31. května je Světový den roztroušené sklerózy. V České republice přibude každý rok zhruba tisíc lidí s roztroušenou sklerózou a přestože se jedná o nemoc nevyléčitelnou, umíme ji již dnes pozastavit a zmírnit příznaky. Velmi obdivuji trpící touto nemocí, především za grácii s jakou dál pokračují ve svém životě a odmítají se nemoci podvolit a ztratit se v ní. Abychom podmínky lidí s roztroušenou sklerózou trochu připodobnily, připravila jsem v Bruselu interaktivní výstavu.

Mé vystoupení zde: http://konecna.cz/vratimovsky-odborny-seminar-2017/

12. 5. 2017 Společně s Polygon, Centrum bezpečné jízdy Libros Ostrava jsem uspořádala konferenci. Na konferenci se setkali nejen majitelé elektromobilů, ale také odborníci na téma elektro mobility v ČR. Konference představila reálné novinky a trendy zejména v každodenním používání elektromobilu. Elektro mobilita je realita a již ji akceptují jak soukromí investoři, tak veřejný sektor, který ale za soukromým výrazně zaostává, a to by se mělo zásadně změnit. Celému rozvoji by právě prospělo, kdyby veřejná správa byla v tomto lidem vzorem a obnovila své rozsáhlé vozové parky. Vyjma obnovy vozového parku by měl stát více podporovat výstavbu infrastruktury pro elektromobily a rozšiřovat spolupráci s českými vysokými školami, které jsou na poli elektro mobility velmi daleko.

11. 5. 2017 I letos se v Nemocnici Na Bulovce uskutečnila mezinárodní konference, tentokrát na téma „Epidemie 21. století“. Hrozba nákazy vážnou nemocí je i nejen díky blížícímu se létu a letních dovolených velmi vysoká. Byla bych ráda, kdyby se zvýšila informovanost a také zodpovědnost českých turistů a zamestnavatelů, kteří své zaměstnance vysílají nejen do exotických krajin. Těší mě, jako konktatní osobu Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí v Evropském Parlamentu, že v Nemocnici Na Bulovce je Klinika infekčních, parazitárních a tropických nemocí na velmi vysoké úrovni. Konference se věnovala i aktuálnímu problému, a to epidemii spalniček, která propukla na severní Moravě a očekává se její rozšíření.

V pondělí 9. 5. jsem navštívila Děčín. Během návštěvy jsem se setkala s primátorkou města Děčín Marií Blažkovou. Hlavním tématem byl nový zákon o EIA a dopad na zásadní stavby na Děčínsku, ale také nezaměstnanost. Dále se studenty Evropské obchodní akademie jsem debatovala o aktuálních problémech, které sužuje Evropská unie. Navštívila jsem také státní zámek Benešov nad Ploučnicí. V rámci návštěvy jsem uctila Kateřina Konečná také osvoboditele Děčína položením květiny. Pokud zapomeneme na naši historii, budeme ji nuceni opakovat. Na závěr dne se setkala s občany na besedě.

19. 4. 2017 Začala jsem v Děčíně v místním domově seniorů, kde jsme společně debatovali v rámci projektu Srdce pro seniora, který si klade za cil propojit domovy pro seniory pro výměnu informací mezi nimi. Poté jsme se spisovatelkou Marii Formáčkovou přesunuli do Mostu, kde jsme společně s poslankyní Hanou Aulickou Jírovcovou debatovali s občany nejen o Evropské unii, poslanecké sněmovně, ale také o každodenním životě. Byl to skvělý den a už se těším na květen, kdy se do Děčína vrátím.

11. 4. 2017 Úterní večer jsem strávila v kině Atlas, kde jsem společně s LESTARI připravila českou premieru filmu o palmovém oleji. Nejzajímavější z večera byla následná debata s diváky, které nejvíce zajímala zpráva o palmovém oleji schválena minulý týden v Evropském parlamentu. Jsem velmi ráda, že toto téma není českým občanům lhostejné, protože se jedná nejen o budoucnost Asie, ale i Evropy jako takové.

Ve středu 8. února 2017 jsem navštívila Pardubice, kde jsem strávila i část svého dětství. V rámci své návštěvy jsem se setkala s hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým a vedením Univerzity Pardubice, kde byly hlavním tématem budoucnost dopravy v ČR. Zavítala jsem také do Dětského centra Veská, které se stará o těžce nemocné děti. Dětem jsem přivezla plyšové hračky a ovoce. Návštěvu Pardubic jsem zakončila besedou s občany, které nejvíce zajímala legislativa přicházející z Evropského parlamentu.

11. a 12. 3. 2016 jsem strávila v Královehradeckém kraji. První zastávka byla na Krajském úřadě, kde se konala beseda „TTIP v pozadí Brexitu“. Velmi zajímavá debata se zástupci Ministerstva průmyslu, Svazu průmyslu a dopravy a veřejností, která má zájem o to, jak to bude v EU s mezinárodními smlouvami a jejich přijetím. Den jsem ukončila v Trutnově besedou s občany, kterou uspořádal kolega Zdeněk Ondráček. Témata? CETA, Brexit, budoucnost Evropské unie, ale také krajské volby a nadcházející volby do Poslanecké sněmovny. Druhý den mě čekalo setkání se zástupci místních samospráv, beseda se studenty a pracovní návštěva ZOO Dvůr Králové nad Labem.

19. 10. 2016

9. 5. 2016 Po úspěšném vystoupení na mezinárodním sborovém festivalu Gerzat ve Francii přijal mé pozvání jeden z nejlepších dětských sborů Ondrášek Novojičínský sbor ZUŠ do Evropského parlamentu. Dozvěděli se všechny informace o EP a navštívili také sál plenárního zasedání. Návštěvu zakončili krásným zpěvem v nádvoří EP. Děkuji za skvělý zážitek!

18. 5. 2016 Byl to pro mne skvěle strávený den, kdy jsem poznala řadu lidí, které baví jejich práce a dávají do ní vše. Dopoledne jsem se seznámila s vedením Střední školy zemědělské a VOŠ, se kterými jsem se bavila o současném legislativním postavení VOŠ v ČR a o zemědělství v ČR a EU. Zároveň jsem měla možnost se poznat se studenty VOŠ, kteří mě překvapili svým rozhledem a informovaností. Po té jsem se setkala se starostou města Chrudim panem Petrem Řezníčkem, kterého, stejně jako všechny z nás, trápí současný problém s posudky EIA. Jeho zejména kvůli obchvatu města. Na závěr jsem navštívila úžasné muzeum loutek – Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi, kde jsem si prohlédla historii loutek, ale také výstavu k narozeninám Hurvínka. Musím přiznat, že vodit Hurvínka není vůbec lehké :-). Všem doporučuji Chrudim a muzeum navštívit – krásné město a úžasné muzeum, kterému paní ředitelka Chalupová věnuje všechnu svou energii. Po celý den mi dělal průvodce městem předseda OV KSČM Chrudim Ivan Bělohlávek. Děkuji!

12. 4. 2016 Společně s mým kolegou Jiřím Maštálkou a dalšími europoslanci jsme v budově Evropského parlamentu ve Štrasburku připravili výstava „Sláva krušnohorského hornictví“, která představuje ojedinělý projekt přeshraniční spolupráce České republiky a Svobodného státu Sasko. Záštitu nad expozicí převzal a vernisáže se také zúčastnil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Připomínka historické slávy hornictví na obou stranách Krušnohoří je projektem, který názorným způsobem ukazuje více než osmi set let společnou historii na dvaceti výstavních panelech. Součástí expozice jsou i ukázky historických hornických nástrojů a také hornin, dobývaných v krušnohorského dolech. Oldřich Bubeníček připomněl, že projekt „Sláva krušnohorského hornictví“ usiluje o zápis do Seznamu světového dědictví UNESCO.

31. 3. 2016 Dnešní den jsem strávila na Vyškovsku. Ráno jsem začala návštěvou Gymnázia a OA v Bučovicích, kde mě velmi mile přivítal pan ředitel Mgr. Jiří Vlček. Po prohlídce školy a debatě na téma inkluze a systém středního a vysokého školství v ČR jsem debatovala se studenty na téma Evropská unie. Studenty nejvíce zajímalo vystoupení Velké Británie z EU a otázka migrace. Dále jsem se setkala se starostou obce Letonice u Vyškova Ing. Jiřím Skokanem a starostou města Vyškov Ing. Karlem Goldemundem. Obě setkání byla pro mě velmi příjemná a inspirativní. Ve Vyškově jsem se také seznámila s nadějnými mladými podnikateli, kteří začali budovat firmu Aesthetic fitness.cz na zelené louce a velmi jim fandím. Návštěvu Vyškovska jsem ukončila besedou s občany.

24. 9. 2015 Bylo mi dnes velkou velkou ctí, že jsem mohla předat Cenu evropského občana právě panu Doc. PhDr. Marku Hrubcovi, PhD., který je od roku 2014 prvním rektorem nově vzniklé East Africa Star University v konflikty sužované Burundi. Těžko si lze představit náročnější podmínky na vzdělávání budoucí africké inteligence než na severovýchodě Burundi nedaleko hranic Rwandy a Demokratické republiky Kongo. Od svého založení univerzita láká zejména mladé lidi z Burundi, Rwandy, Demokratické republiky Kongo, Ugandy a Tanzanie, tedy ze zemí nechvalně známých krvavými občanskými válkami a nestabilitou, která stála život miliony lidí. Je až neuvěřitelné, co všechno zvládá jako fyzická osoba. Bez mnohamilionových grantů se podílí na rozvoji české a mezinárodní občanské společnosti, na objektivním posuzování dopadů globalizovaného světa na jedince i společnost jako celek, na rozvoji vzdělanosti a mírové demokratické participaci v regionu, který za poslední desetiletí zná jen občanské války, na propagaci nových myšlenek a rozvoji kritického myšlení. Doufám, že Cena evropského občana, kterou pan doktor Hrubec po právu dostal, povede k větší propagaci jeho práce a problematiky, které se věnuje. Občas totiž při pohledu na velké organizace zapomínáme, kolik dobra a poctivé práce dokáže odvést jednotlivec.

22. 6. Dnes jsem měla osobně možnost navštívit fairtradovou pražírnu kávy Fair & Bio Pražírna. Tato pražírna nejenže zaměstnává osoby zdravotně postižené, ale také praží kávu výhradně z fair trade kávy. Je velká škoda, že mají minimální šanci se prosadit třeba při prodeji svých výrobků ve státní správě:( Podporuji myšlenku fair trade, tedy spravedlivý obchod, který zajistí spravedlivé odměny, aby při pěstování a zpracování plodin nebyla zneužita dětská práce, pracovníci dostali ochranné pomůcky a nedošlo ani k ničení životního prostředí. Ještě před pražením jsem si vyzkoušela prodej výrobků v obchodu Fair Bio na Sokolovské ulici v Praze. Tato firma podporuje sociální podnikání tím, že zaměstnává osoby s postižením. A kávu z české pražírny, kterou jsem dnes balila také já, si tam můžete zakoupit i vyzkoušet :-). Webové stránky pražírny http://www.fair-bio.cz, webové stránky obchodu http://www.obchodfairbio.cz.

Dnešní Lidové noviny se nesou ve znamení TTIP. V bežném deníku naleznete článek o tom, že debata o TTIP vázne, což je pravda a v příloze velký rozhovor s tiskovou mluvčí iniciativy Špatný vttip. Lidové noviny se toho nebojí!

6. 5. 2015 Třešť, město nejvyšších slunečních hodin a betlémů, jsem navštívila v úterý 5. 5. Během mé návštěvy jsem navštívila oděvní družstvo Vývoj, kde mi jeho obchodně výrobní ředitel Chládek představil historii ryze české firmy a také výrobu pánských obleků, na které se specializují. Jedním z hlavních problémů jejich podniku je nedostatek učňů a nových pracovních sil. Dále jsem si prohlédla město a výstavu betlémů díky kronikáři Václavu Dvořákovi, který mi představil jedny z největších betlémů v ČR. Dále jsem se setkala se starostou Třeště Ing. Vladislavem Hynkem, se kterým jsem mluvila o územním plánu a školství ve městě. Na závěr návštěvy jsem se po pietním aktu setkala spolu s Pavlem Kováčikem s občany, kde bylo hlavní téma fungování Evropské unie a TTIP.

1. 5. 2015 Minulý rok jsme odstartovali tradici oslav prvních májů na náměstí v Novém Jičíně. Pro děti i dospělé byl připraven bohatý program. Vystoupily děti z Fokusu, střediska volného času, kouzelníci a dechová hudba Stříbrňanka. Pro děti bylo připraveno malování na obličej, klaun, skákací hrad a další. Všichni jsme si odpoledne na jičínském náměstí užili a už se těším na příští rok .

20. 4. 2015 Na pražské Novotného lávce byla dnes večer veřejnosti představena publikace „Kdo nám chce zatrhnout TTIPec? Smlouva, která má změnit osud ČR“. Jedná se o publikaci, která poprvé české veřejnosti přináší ucelenější pohled na významnou smlouvu, jíž v současnosti vyjednává EU s USA.Velkou radost mi udělal poslanec Národní rady SR (SMER - SD) L'uboš Blaha, který přijel do Prahy jen na otočku, aby se mohl debaty zúčastnit. L'uboš je jeden z autorů. Z ostatních autorů při debatě promluvili koordinátor Evropské občanské iniciativy proti TTIP Jan Májíček, Ondřej Profant z České pirátské strany, výzkumník společenské odpovědnosti výrobců a distributorů potravin Tomáš Uhnák a publicista Jan Exner.Mrzí mě, že se osobně nemohli zúčastnit ekonomka Ilona Švihlíková a programový ředitel Hnutí Duha Jiří Koželouh.Publikací chceme otevřít diskusi a položit otázky, které měly být už dávno veřejně zodpovězeny vyjednávači za obě strany. Ti však bohužel prozatím pouští jen kusé informace či polopravdy. Tak doufám, že se nám to podaří.Publikace, která vyšla o nákladu 10 tisíc kusů, bude nyní distribuována sítí dobrovolníků do všech koutů ČR.V elektronické podobě je k dispozici na mém webu nebo zde na Facebooku v záložce TTIPec.

18. 4. 2015 V řadě metropolí Evropské unie a USA v sobotu 18. 4. proběhly demonstrace proti podepsání tzv. Transatlantického obchodního a investičního partnerství. Odpůrci smlouvy, která by mohla ohrozit sociální práva a zhoršit kvalitu života obyčejných Evropanů, se sešli dvě hodiny po poledni také na pražském náměstí 14. října. Moje stanovisko je jasné: Ne smlouvám, které posilují moc korporací, ne smlouvám, které staví zisk hrstky nad zájmy většiny, ne současné korporátní globalizaci. Demonstraci organizovala platforma Stop TTIP CZ, která sdružuje kritiky smlouvy z různých organizací. Hlásí se k ní levicoví či ekologičtí aktivisté, Piráti, ale také třeba mladí odboráři. Sobotou však aktivity proti »partnerství« nekončí. V pondělí se od 18 hodin v pražské Novotného lávce koná debata s autory publikace Kdo nám chce zatrhnout TTIPec http://konecna.cz/kdo-nam-chce-zatrhnout-ttipec/. Té se zúčastní i slovenský poslanec za SMER-SD Ľuboš Blaha, který se na publikac autorsky podílel.

9. 4. 2015 Návštěvní týden jsem dnes zakončila ve Žďáru nad Sázavou a jeho okolí. Návštěvu kraje jsem zahájila v obci Věcov, kde jsem se seznámila s panem starostou Zdeňkem Vraspírem a místostarostkou Jarmilou Librovou. Řeč byla především o životě obce v chráněné krajinné oblasti. Zároveň jsem měla možnost prohlédnout si přírodní čistírnu odpadních vod. I další zastávka na mé cestě byla velmi příjemná a také nesmírně zajímavá a inspirující. Navštívila jsem sklářskou dílnu pana Jaroslava Svobody, který mi představil svou tvorbu. Během návštěvního dne jsem měla příležitost seznámit se ve Žďáru nad Sázavou s provozem první biostanice na komunální odpad v České republice. Majitel společnosti ODAS, pan Miloslav Odvárka, mi vysvětlil principy provozu, v němž se zpracovává kromě bioodpadu i tříděný odpad. Návštěvu kraje jsem zakončila debatou s občany ve Žďáru nad Sázavou. Na cestě mě provázel předseda OV KSČM Žďár nad Sázavou Kamil Vejvoda. Shrnu-li to: strávila jsem velmi příjemný den v krásném kraji.

8. 4. 2015 Dnešní den jsem strávila v "domácím" Moravskoslezském kraji. Dopoledne patřilo představitelům obcí a měst. Sešla jsem se se starostou Petřvaldu za KSČM Jiřím Lukšou, dále s vedením města Karviná, kde jsem se seznámila s primátorem města Tomášem Hanzlem a jeho náměstky. Posledním byl Havířov a jeho primátor Daniel Pawlas. Diskuse se všemi představiteli se týkala téměř těch samých témat, a to čerpání dotací a jejich využitelnost, ale také možnost nakládání s odpadem. Odpoledne jsem strávila s občany v Novém Jičíně a Kopřivnici na debatě. Byl to velice příjemný den a jsem ráda, že tu jsem doma

Pondělí 23. 3. jsem strávila na Vyškovsku. Během poslaneckého dne jsem se seznámila s velmi aktivním starostou obce Nemochovice Lubomírem Hofírkem, s nímž jsme řešili především otázky rozvoje obce. Další mou návštěvou byla ZŠ a MŠ v Brankovicích, kde mi pan ředitel představil úspěšné projekty této školy, jejichž výsledkem je výborná vybavenost tříd pro žáky. Unikátem, alespoň podle mě, je vlastní bazén pro děti, který má výškově nastavitelné dno, takže ho využijí i děti z mateřské školy. Na závěr návštěvy školy jsem besedovala s žáky deváté třídy, kterým jsem představila Evropskou unii a její fungování. Další mou zastávkou byla obec Letonice, kde jsem nejen se starostou obce Jiřím Skokanem diskutovala s občany především o aktuální politické situaci. Další besedu s občany jsem měla v obci Račice – Pístovice. Starosta společně se s občany hlavně zajímali o tzv. kotlíkové dotace v souvislosti se zákonem o odpadech. Návštěvu kraje jsem zakončila debatou ve Vyškově, kde jsem se setkala i s místostarostou Hodonína za KSČM Jánem Lahvičkou.  Po celý den mi po Vyškovsku dělal průvodce předseda OV KSČM Vyškov Filip Zachariaš. Již nyní se těším na podzim, kdy mě čeká další poslanecký den v tomto okrese.

10. 3. 2015 Europoslanci loni s velkou pompou schválili zrušení poplatků za roaming. Avšak ministři členských států se bohužel dohodli na odkladu tohoto zrušení, a to až do roku 2018. Více jak 140 europoslanců, napříč celou EU, s tímto krokem nesouhlasí, a to včetně mě. V dopise jsme proto vyzvali ministry členských států EU, zodpovědné za telekomunikaci (v ČR je to aktuálně ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek), k podání mnohem ambicióznějšího návrhu v rámci jednotného telekomunikačního trhu EU, aby jednou provždy konečně došlo ke kompletnímu zrušení roamingových poplatků, a to co nejdříve, tak jak bylo občanům EU slíbeno předchozím rozhodnutím Evropského parlamentu. Dále jsme vyzvali k tomu, aby tzv. princip internetové neutrality (princip, aby poskytovatelé internetového připojení nakládali se všemi daty a informacemi rovnocenně a za příplatek některá nepreferovali) byl pevně zakotven v rámci evropské legislativy.

7. 3. 2015 Dnes jsem se na pozvání místopředsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a předsedy ÚV KSČM JUDr. Vojtěcha Filipa zúčastnila spolu s velvyslankyněmi, krajskými zastupitelkami, starostkami, členkami rad a zastupitelstev obcí Mezinárodního dne žen v Poslanecké sněmovně. Bylo to velmi příjemné setkání, ze kterého si odvážím květiny nejen od Vojtěcha Filipa, ale také od zpěváka Vlasty Korce. Je vždy skvělé potkat se s tolika báječnými lidmi na jednom místě. Už nyní se těším na další, i když možná víc pracovní setkání s těmito ženami v průběhu roku.

2. 2. 2015 Poslanecký den na Svitavsku Více zde: http://bit.ly/NavstevaSvitavska

Dne 6. 1. 2015 jsem na půdě Evropského parlamentu uspořádala mezinárodní seminář s všeříkajícím názvem Safe food for all: A GMO free Europe. Více zde: http://bit.ly/SeminarGMO

Tak jako každý rok i letos trávím část své dovolené na táboře s dětmi a kamarády. Společně s kamarády jako vedoucími se staráme téměř o 40 dětí. Vymýšlíme jim soutěže, bojovky. Včera nás například navštívili i hasiči s pěnou. Jsou to super strávené dva týdny na Krnovsku.

Setkání ve 14 krajích ČR jsem dnes spolu s mými kolegy z kandidátní listiny zakončila v Chomutově. Společně s předsedou ÚV KSČM JUDr. Vojtěchem Filipem jsem rozdala na 500 gerber jako pozvánku k volbám do Evropského parlamentu. Bylo to velice příjemné odpoledne

Úterý 20. května jsem strávila v Moravskoslezském kraji. Ráno jsem navštívila Hlučín, Kravaře a Opavu. Poté jsem se zúčastnila spolu s dalšími kandidáty do EP a předsedou ÚV KSČM JUDr. Vojtěchem Filipem setkání s občany v Ostravě.

V pondělí 19. 5. jsem byla již v 6.30 hodin v ulicích Vsetína spolu s Jiřím Vargou, předsedou Zlínského Krajského výboru KSČM. Lidem jsem věnovala nejen evropskou kuchařku, ale i trička a bundy. Nelze, než konstatovat, že lidé byli velmi příjemní a z dárků měli velkou radost.

Společně s Pavlem Kováčikem jsem se zúčastnila dětského dne v Havlíčkově Brodě, které pořádalo OV KSČM v Havlíčkově Brodě.

V sobotu 17. 5. jsme navštívili Domažlice. Setkání s občany zpestřilo vystoupení mažoretek z Plzně.

Spolu s dalšími kandidáty do Evropského parlamentu za KSČM jsem se v pátek 16. 5. setkala s občany v Liberci. 

Čtvrtek 15. 5. 2014 jsem strávila v Hradci Králové, kde jsem spolu s dalšími kandidáty do Evropského parlamentu diskutovala s občany v ulicích města.

Pondělí 12. května jsem strávila v Jihočeském kraji. Dopoledne jsem kuchařku s evropskými recepty rozdávala v Týně nad Vltavou, Hluboké nad Vltavou a Českých Budějovicích. Odpoledne jsem se zúčastnila setkání kandidátů do Evropského parlamentu s občany. Setkání se zúčastnil i předseda ÚV KSČM JUDr. Vojtěch Filip. Návštěvu jižních Čech jsem zakončila debatou v Táboře.

Maminkám k jejich svátku jsem v pátek 9. 5. popřála ve Znojmě. S rozdáváním gerber a mé kuchařky s evropskými recepty mi pomohl Miroslav Vlašín, předseda OV KSČM Znojmo.

První máj trávím v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Mimo diskuse s lidmi, kteří přišli oslavit 1. máj, jsem se s dětmi podělila i o sladkosti.

5. 4. 2014

Think-tank Evropské hodnoty 26. 3. 2014

Letošní oslavy MDŽ byly hezké, některé jsem ani nestihla navštívit. V sobotu 8. 3. 2014 jsem chvíli strávila v Poslanecké sněmovně a věřím, že nejen mně, ale všem se líbila cimbálovka Jožky Šmukaře.

V ulicích Kladna jsem 6. března 2014 popřála ženám k jejich sobotnímu svátku MDŽ . Největší radost měl chlapeček, který ji hned šel dát své mamince.

13. února jsem na Praze 11 popřála lidem, aby se měli rádi a otupili hroty agrese a nenávisti. Bylo to fajn a myslím, že příští rok to zopakuji někde jinde.