Podle premiéra Andreje Babiše do ní už nebudeme posílat žádné peníze, ale budeme ji jen koordinovat. To pěkně skřípe, když si to srovnáme s tím, co ještě nedávno říkalo hnutí ANO ústy ministra průmyslu Karla Havlíčka: „Co se týká té nešťastné muniční iniciativy, u které se tedy bohužel potvrzuje to, co jsme říkali, že celá logistika a celý

